Delpini: Poganski je misliti da Bog kažnjava. Vjerujem vlastima i onima koji vode zdravstvo
U intervjuu za Vatican Insider milanski nadbiskup Mario Delpini govori o trenutnoj situaciji u tom gradu i u Italiji. Zabrinut je za budućnost, no djeluje u stvarnosti, bez fantaziranja: “Poganski je misliti da Bog kažnjava. Vlada je učinila sve što je bilo moguće, vjerujem vlastima”